Özel İstihdam Bürolarına Yönelik Geliştirilen İK Sistemi - Raera, Ankara web tasarım dijital reklam ajansı
Özel İstihdam Bürolarına Yönelik
İlk ve Tek Yazılım

Teknoloji kullanımında ilk adımı atarak rakiplerinizin önüne geçin. Süreç kalitenizi artırırken maliyeleri düşürün.
ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARINA YÖNELİK GELİŞTİRİLEN İK SİSTEMİ NEDİR ?

İşkur’a bağlı özel istihdam bürolarının insan kaynakları süreçlerini yönetmelerini sağlayan web tabanlı yazılımdır.


İK SİSTEMİNİN AMACI

Bu kurumların kendilerine bağlı firmalara yönelik yürüttükleri İK çalışmalarını online ortamda sürdürmek, bu süreci otomasyonel hale getirerek kurumların işlerini kolaylaştırmak, belge ve yazışma kargaşarını ortadan kaldırmak, arşiv niteliği ile de geçmişi kontrol ve kayıt altında tutmaktır.


İK SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

Bu alanda geliştirilmiş ilk ve tek yazılım olan sistemimiz kurumunuza aşağıdaki avantajları sağlar:
1. Süreç kalitenizi artırırken maliyeleri düşürür.
Firmalarınıza sağladığınız eleman bulma sürecini hızlandırıp daha verimli hale getirirken bu süreçte harcadığınız tüm yürütme maliyetlerini ortadan kaldırır.
2. İş veriminizi ölçmenizi, iyi olduğunuz yönleri ve ihtiyaçlarınızı görmenizi sağlar.
Düzenli sunduğu raporlar ile sürecin tüm ayrıntılarını görebilir, ölçümleyebilirsiniz.
3. Tüm verilerinizi tek merkezde tutarak sürecinizi daha düzenli hale getirir.
Başta üye veritabanı (CV Havuzu) olmak üzere gerek işverenlerinize gerek iş arayanlara yönelik tüm bilgi ve belgeleri elinizin altında olmasını sağlar. Firma işlemleri ile iletişiminiz daha hızlı ve profesyonel olur. Akıllı filtreleme ve arama yapısı ile veriler içerisinden aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır.
4. Prosedürü azaltarak iletişimi hızlandırır.
Firma yönetimi altındaki belge, ileti ve yazışma bölümleri sayesinde iş akışınızın sadece ana hatlarını değil, parçalarını da sistem üzerinden kolayca yapmanızı sağlar.


ÜCRETİ

Kullanacağınız sistemin özellik ve yetki sınırlaması olmaksızın fiyatı:

İLK ÖDEME 3500TL + KDV
DEVAM EDEN YILLARDA LİSANS ÜCRETİ 700TL + KDV

– Yayınlama, destek gibi maliyetler fiyata dahildir. Bu ücretlere ek bir ücret çıkmayacaktır.


TEMEL ÖZELLİKLERİ

1. Firma Yönetimi
2. Üye (Eleman) Yönetimi – Özgeçmiş Havuzu
3. İlan Yönetimi
4. Başvuru Yönetimi
5. Belge Yönetimi
6. İleti Yönetimi
7. Mesaj (Yazışma) Yönetimi
8. Portal (Site) Yönetimi


ÖZELLİKLERİN AÇIKLAMALARI

.
1. Firma Yönetimi
Kurum yöneticisi tarafından kuruma bağlı olan firmaların eklendiği, düzenlendiği alandır. Bu firmaya ait güncel ve geçmiş tüm işlemler sadece yönetici tarafından görüntülenecek şekilde tutulmakta ve müdahale edilebilmektedir.

2. Üye (Eleman) Yönetimi – Özgeçmiş Havuzu
İş arayanların ve onların özgeçmişlerinin listelendiği bölümdür. Özgeçmiş havuzu olarak da tanımlanan bu alan kurum yöneticisi tarafından görüntülenebilmekte; firmalara kapalı olmaktadır. Akıllı arama fonksiyonları ile aranılan kriterdeki üyelere hızlıca ulaşılabilmektedir.

3. İlan Yönetimi
Firmalar tafarından açılan ilanların listelendiği bölümdür. Kurum yöneticisinin onayı ile yayına giren ilanlarda firma bilgileri yer almamaktadır. Firma ilan için gerekçesi ile beraber kapatma talebi açabilir kurum yöneticisinin onayı ile yayından kalkabilir.
Tüm geçmiş işlemler; istihdam edilen personellerin listesi dahil olmak üzere kayıt altına tutulmakta, uygun alanların excel çıktısı alınabilmektedir.

4. Başvuru Yönetimi
İlanlara yapılan başvuruların listelendiği bölümdür. Kurum yöneticisi uygun bulduğu başvuruları işleme alarak sürece devam edebilir. Kuruma bağlı firmalar kendi ilanlarına yapılan başvuruları görmemektedirler.

5. Belge Yönetimi
Kurum yöneticileri hem kendileri ile ilgili hem de firmalarla ilgili belgeleri sistem üzerinde elektonik ortamda kayıt altında tutabilir, kuruma bağlı firmalar kendileri için yüklenen belgeleri görebilir, istediklerinde indirebilirler. Akıllı arama yapısı ile geçmişte yüklenen belgelerden istenilen belgeye kolayca ulaşılabilir.

6. İleti Yönetimi
İster tek tek ister toplu olarak firmalara e-posta gönderilmesini sağlar, eski gönderiler her zaman arşivde yer alır.

7. Mesaj (Yazışma) Sistemi
Kurum, firmaları ile kayıt altında kalmasını istediği yazışmaları bu sistem üzerinden yapabilir, firmalardan gelen bilgi taleplerini bu sistem üzerinden yanıtlayabilir.

8. Portal (Site) Yönetimi
Kullanılan sistemin ana sayfasını, hakkımızda, iletişim gibi bilgilendirme sayfalarının yönetildiği yerdir. Ayrıca sistem üzerinde yer alan başarı hikayaleri, blog gibi alanlarında yönetimi bu bölümdedir.